ABRA Gen

Riešenie pre stredné a veľké firmy

ABRA Gen je komplexný ERP systém, ktorý spoľahlivo pokrýva firemné procesy stredných a veľkých firiem. Vďaka desiatkam modulov a rozsiahlym možnostiam vývoja a úpravy na mieru prináša dokonalý prehľad na jednom mieste o celej firme. Podporuje správu a riadenie chodu firmy, od organizácie obchodnej činnosti cez riadenie zásob, výrobu, poskytovanie služieb až po vedenie účtovníctva, reporting a podporu rozhodovania. ABRA Gen vďaka svojej veľkej variabilite nachádza uplatnenie vo všetkých podnikateľských odvetviach.

Zákazníkom prinášame špičkové technológie. S obstaraním ERP ABRA Gen získate najnovšie softwérové inovácie: integrované vlastné riešenie Business Intelligence s okamžitou vizualizáciou dát a rozhranie API, ktoré umožňuje prepojiť akékoľvek aplikácie a zariadiť ich vzájomnú komunikáciu.

Informácie budete mať k dispozícii vždy a všade, napríklad aj na chytrých hodinkách. Môžete využiť niekoľko desiatok modulov, mimo štandardne dodávaných, ako napríklad CRM, výrobu, skladové hospodárstvo, Business Intelligencee-shop a ďalšie funkcie. Pozrite sa na kompletný zoznam modulov, ktoré vieme presne prispôsobiť vašim potrebám.

Digitalizacia informacneho systemu ABRA Gen

Prečo zvoliť ABRA Gen

 • ABRA Gen je ERP systém, ktorý obsiahne každú firemnú oblasť a prisôsobí sa rôznym oborom podnikania. Siaha od CRM až po výrobu a popredajný servis. Môže slúžiť ako jediný informačný systém vo firme. Nemusíte sa zaoberať systémovou integráciou a výrazne ušetríte na prevádzkových nákladoch na IT.
 • ABRA Business Intelligence je unikátny nástroj pre analýzu a vizualizáciu firemných dát, ktorý je možé úplne previazať s ABRA Gen. Automaticky spracováva dáta z ERP systému i ďalších zdrojov a názorne zobrazuje relevantné informácie, s ktorými môžete jednoducho pracovať.
 • ABRA Gen je plne modulárna. Z desiatok modulov si môžete vybrať tie, ktoré využijete. Celý systém je hĺbkovo previazaný. Zmena na jednom mieste sa ihneď prejaví v celom systéme.
 • ABRA Gen chráni pred chybami. Je navrhnutý tak, že je v ňom možné spätne dohľadať a opraviť chybný krok bez narušenia aktuálnych procesov.
 • ABRA Gen umožňuje rozsiahlu automatizáciu firemných procesov. Automatizačný server preberie rutinnú administratívu, postará sa o zálohu dát, rozosielanie reportov a ďalšie opakované činnosti. Počíta s aktualizáciou legislatívy a stráži termíny. Šetrí čas, ktorý môžete venovať rozvoju firmy.
 • ABRA Gen prichádza so špičkovou podporou. Na systém poskytujeme celoživotnú záruku, hotline 12 hodin v každý pracovný deň a servis do 4 alebo 24 hodin. Náš tím zahŕňa 150 ľudí s rokmi skúseností z najrôznejších firiem i oblastí.  
 • ABRA Gen vyniká prehľadným ovládaním a širokou možnosťou prispôsobenia. Väčšinu užívateľských úprav zvládnete bez hlbších IT znalostí, náročnějšie nastavenia zaistia naši odborníci.
 • ABRA Gen vie zahrnúť do reportov ešte nezaúčtované doklady. Vďaka tomu a vďaka automatickým predkontáciám môžete dôležité reporty z účtovníctva zostavovať v reálnom čase.
 • ABRA Gen môžete prevádzkovať na vlastnom serveri i v cloude.
 • ABRA Gen ponúka voľbu platformy pre server (Windows / Linux) i pre databázy (Firebird / MSSQL / ORACLE).
 • Užívatelia ERP ABRA Gen môžu využiť školenia zdarma. Ponúkame i školenia správcov systému.
 • Prispôsobenia ABRA Gen zostávajú funkčné i po inštalácii nových verzií.
 • U svojich systémov garantujeme 100% legislatívnu aktuálnosť.

Zobraziť viac

Funkcie (moduly) informačného systému ABRA Gen

Základná verzia sytému obsahuje funkcie: Adresár, Podvojné účtovníctvo i Daňová evidenciaReportyAutomatizačný server, Dokumenty a prílohy, E-maily a interné správy, Evidencia pošty, Workflow schvaľovania dokladov, Webové služby a Nástroje prispôsobenia. Moduly majú jednotné a intuitívne ovládánie, sú maximálne previazané a umožňujú prácu vo viacerých agendách súčasne.

Ďalšie špecializované funkcie z oblasti obchodu, výroby, služieb a financií sú k dispozícii v rozšírenej verzii systému. Zoznámte sa so všetkými modulmi ERP systému ABRA Gen.

Chcete sa poradiť, akú zvoliť konfiguráciu systému ABRA Gen pre svoje podnikanie? Kontaktujte nás, prípadne si preštudujte doplnky systémudoporučenú konfiguráciu.

CHCEM SYSTÉM VYSKÚŠAŤ

 • Ako systém implementujeme?

  Naše systémy zavádzame profesionálne s využitím preverenej metodológie. Vďaka tomu vám zaručíme rýchlu a bezproblémovú implementáciu a detailný prehľad o aktuálnom stave projektu.

 • Ako ABRA Gen funguje v praxi?

  ABRA Gen pomáha už v 10000 firmách. Je nasadený v mnohých typoch podnikateľských oborov. Pomáha v podnikaní napríklad spoločnostiam YVES ROCHER, PETROF, LAKTOS, a TEMO - telekomunikace. Prečítajte si prípadové štúdie našich zákazníkov alebo náš systém priamo vyskúšajte.

Nebojte se nás kontaktovat

Kontaktný formulár ERP systém ABRA Gen