Mám záujem o predvedenie Podnikový informačný systém ABRA G3

* Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť všetky polia označené tučne.

×
Kontaktný formulár

* Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť všetky polia označené tučne.

×
produktyG3.jpg

Podnikový informační systém  ABRA G3

Medzi podnikovými informačnými systémami pre stredné firmy kraľuje ABRA G3. Ide o komplexný informačný systém pre riadenie, plánovanie a evidenciu podnikových procesov, ktorý je zároveň užívateľsky prívetivý a intuitívny.

Informačný systém ABRA G3 už pomohol v podnikaní napríklad spoločnostiam TUBAPACK, LANÁ, YVES ROCHER, PETROF a LAKTOS. Prečítajte si ich podnikateľské príbehy.

CHCEM VYSKÚŠAŤ SYSTÉM
* Skúšobná DEMO verzia je postavená na technológii G3

Informačný systém ABRA G4 už pomohol v podnikaní napríklad spoločnostiam PETROF, Casablanca, ELKO EP a KREDIT. Prečítajte si ich podnikateľské príbehy.

Prezrite si aj kompletnú produktovú brožúru ABRA G3 v PDF, informujte sa o možných doplnkoch podnikových informačných systémov alebo odporúčanej konfigurácii.

Váhate, či je pre vás ABRA G3 to pravé? Pozrite sa na prehľadné porovnanie všetkých našich podnikových informačných systémov.

Moduly informačných systémov ABRA

Zostavte si podnikový informačný systém z modulov, ktoré pre svoju prácu potrebujete. Moduly majú jednotné a intuitívne ovládanie, sú previazané a umožňujú prácu v niekoľkých agendách súčasne.

Príklad často využívaných modulov:

Zoznam všetkých dostupných modulov.
Dostupnosť modulov v systéme ABRA G3 konzultujte s obchodníkmi.