Prejdite na novú progresívnu verziu ABRA Gen a získajte nástroj Vizualizácia dát Live zadarmo

23.4.2018

Jednoducho prejdite na novú progresívnu verziu ABRA Gen a využívajte naplno všetky technologické inovácie, ktoré v ABRA Software vyvíjame. Používatelia konzervatívnej verzie majú teraz možnosť jednoducho nainštalovať progresívnu verziu 18.03.07 priamo na Zákazníckom portáli.

Okrem vždy aktuálnych technologických noviniek získate už v základe dlho pripravovaný nástroj Vizualizácia dát Live s viac ako 70 grafmi a infografickými ukazovateľmi, pre okamžitý prehľad o všetkých dôležitých procesoch vo vašej spoločnosti. To všetko v reálnom čase, bez oneskorenia a v potrebných súvislostiach.

Nová progresívna verzia ABRA Gen obsahuje aj tieto novinky:
  • Uľahčenie práce v sklade vďaka novým funkciám Zámeny a Premeny.
  • Nová podpora výpočtu operatívnej skladovej ceny aj po uložení dokladu.
  • Možnosť časového rozlíšenia v sumách vrátane DPH.
  • Nová agenda "Saldokonto - účtovný denník súvzťažne podľa párovacích znakov", ktorá umožní párovať každý účtovný záznam nezávisle do dvoch saldokontných skupín, prislúchajúcich ku každej strane účtu.
  • Nová možnosť podmienenia platobného príkazu schválením dokladu. Rýchly prehľad o dokladoch, ku ktorým existuje schvaľovací scenár.
  • Možnosť uloženia obsahu dokumentov do externého úložiska.
  • Nový panel Aktuálne informácie s výberom najdôležitejších informácií z webu abra.sk a možnosťou nastavenia typu zobrazovaných informácií podľa potrieb.

Všetky podrobnosti k aktuálnej verzii nájdete na stránkach online nápovedy.

Získať progresívnu verziu 18.03.07

Pozn.: V produkte ABRA Gen s daňovou evidenciou sa Vizualizácia dát Live nedodáva.

Máte záujem o ďalšie informácie, alebo potrebujete poradiť s inštaláciou novej progresívnej verzie? Kontaktujte svojho obchodníka, alebo napíšte na naše obchodné oddelenie.