Novinky

ABRA NEWS software & business / november 2017

 29.11.2017

Zmena Licenčných podmienok k informačnému systému ABRA Gen

 28.11.2017

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že s platnosťou od 28. novembra 2017 mení spoločnosť ABRA Software Licenčné podmienky k informačnému systému ABRA Gen pre zákazníkov, ktorí nemajú písomnú Licenčnú zmluvu. Novelizované podmienky sú účinné od 11. decembra a budú k dispozícii od 28. novembra na www.abra.sk a na Zákazníckom portáli.

Ako na hromadné oslovovanie klientov

 27.11.2017

Pri plánovaní marketingových aktivít je dôležité vedieť osloviť vybrané skupiny zákazníkov podľa určitých kritérií. V ABRA Gen je možné skupiny definovať niekoľkými spôsobmi. V tomto tipe Vám ukážeme, ako určiť skupinu zákazníkov podľa výšky obratu, alebo podľa toho, či si v aktuálnom roku zakúpili konkrétny výrobok. Tip predpokladá, že Vaše fiškálne obdobie zodpovedá kalendárnemu roku.

Inovujeme, aby ste mohli pohodlne podnikať. Novinky v systéme ABRA Gen

 23.11.2017

Na konferencii ABRA Innovation Day sme predstavili naše novinky, ktoré rozšíria a vylepšia funkcie informačného systému ABRA Gen. Niektoré z nich môžete využívať už teraz, ďalšie budú pripravené v najbližšej dobe

Hromadná práca s dokladmi - jednoducho a bez chýb

 21.11.2017

Pravidelne vystavujete veľké množstvo faktúr? Nechcete donekonečna ručne spracovávať každý doklad zvlášť? Vyskúšajte náš plne automatizovaný proces, ktorý za Vás faktúry vytlačí, exportuje a odosiela e-mailom.

ABRA NEWS software & business / október 2017

 6.11.2017

Analýza dát pre GDPR - interaktívny formulár

 31.10.2017

Nová úprava ochrany osobných údajov sa dotkne všetkých, ktorí zaobchádzajú s údajmi zamestnancov, zákazníkov či dodávateľov. Prinášame vám praktický nástroj v podobe interaktívneho formulára pre analýzu vašich firemných procesov, ktorý vám pomôže včas sa pripraviť na všetky zmeny.

Automatický výber varianty formulára – 2. časť

 31.10.2017

Základný spôsob ako zabezpečiť automatické prepínanie pri variantných formulároch sme si ukázali v predchádzajúcom článku Automatický výber varianty formulára. Čo robiť v prípade, ak potrebujete pracovať s iným typom užívateľsky definovateľných formulárov? Na príklade Vám ukážeme, ako agenda CRM Aktivít môže slúžiť nielen na prijatie dopytu od zákazníka, ale i k riešeniu prípadných reklamácií.

Interný či externý účtovník?

 27.10.2017

Záujem o externé účtovné služby ABRA Software rastie. Významné úspory nákladov, spoľahlivosť a dôraz na odbornosť a profesionalitu služieb k nám privádza stále viac firiem a živnostníkov, ktorí využívajú práve externé vedenie účtovníctva.

ABRA Software na MSV Brno 2017

 23.10.2017

Kde je Priemysel 4.0, tam nechýba ani ABRA Software! Sme zakladajúcim partnerom Národného centra pre Priemysel 4.0 (NCP4.0), súčasťou ktorého je Testbed, kde je ABRA Gen nosným ERP systémom. Spolupracujeme tu s ďalšími významnými hráčmi v tomto odbore, ako je Siemens, Kuka, SIDAT alebo DEL. Preto sme nemohli chýbať ani na Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu Brno 2017, ktorého ústrednou témou bola Automatizácia a Priemysel 4.0.