Novinky

Spoločnosť ABRA Software verejne predstavila testovací elektromobil ABRA IoT in action

 6.10.2017

Na konferencii Forbes Next Big Thing bol prvýkrát verejne predstavený testovací elektromobil pre IoT. Návštevníci podujatia si mohli na mieste vyskúšať, ako funguje internet vecí a ako môžu využiť jeho široké možnosti pre vlastné účely.

Automatický výber varianty formulára

 24.9.2017

Ako v jednej agende alebo číselníku evidovať v jednotlivých záznamoch rôzne informácie? Ako ponúknuť v adresári firiem iné informácie odberateľovi a iné dodávateľovi? Alebo ako v skladových kartách vyplniť iné informácie pre výrobok a iné pre materiál?

Ak použijete všetky užívateľsky Definovateľné položky v jednom formulári, bude pravdepodobne veľmi neprehľadný. Ukážeme si možnosti, ako zaistiť automatické prepínanie pri variantných formulároch. Ako ďalšiu ukážku si vyberieme formulár na záložke Detail v agende Skladové karty.

 

Riešenie pre chybné aktualizácie Microsoft Windows 10

 22.9.2017

v predchádzajúcom čase sme vás upozorňovali na problém spôsobený aktualizáciou Microsoft Windows 10 (pod číslom KB4038788).

Pokiaľ u vás problémy v systému ABRA Gen nastali, máme pre vás dobrú správu.

Upozornenie: aktualizácia Microsoft Windows 10 (KB4038788) môže vyvolať neočakávané chovanie ABRA Gen

 14.9.2017

Užívateľom systému ABRA Gen v túto chvíľu nedoporučujeme inštalovať aktualizáciu č. KB4038788 Microsoft Windows 10.

Nie je dôvod stavať jadrovú elektráreň - štandardná verzia ABRA Gen dokáže urobiť veľa

 13.9.2017

Základ ABRA Gen bez zložitých úprav. Ideálne riešenie pre spoločnosti, ktoré potrebujú rýchlo automatizovať vybrané procesy. Získate rýchle, funkčné riešenie a schopnosť ľahko rozšíriť funkcie tak, aby vyhovovali budúcim potrebám spoločnosti. Rovnaký princíp používa dynamicky rastúca spoločnosť Caerus Investment Management.

ABRA Software je zakladajúcim partnerom Národného centra Priemyslu 4.0

 12.9.2017

Začiatkom septembra bolo založené Národné centrum Priemyslu 4.0 (NCP 4.0) v Českom inštitúte informatiky a robotiky (CIIRC). Jeho dôležitou súčasťou je novo otvorené experimentálne pracovisko Testbed pre Priemysel 4.0, ktoré otvára malým a stredným firmám možnosť simulovať aplikáciu nových technológií vo virtuálnom výrobnom prostredí. Následne tak vieme predísť vysokým nákladom pri nasadení do reálnej praxe. ABRA Software je zakladajúcim členom NCP 4.0 a ABRA Gen je hlavným ERP systémom v Testbede, ktorý integruje jednotlivé softwarové ​​riešenia.

ABRA NEWS software & business / august 2017

 31.8.2017

Automatické spustenie agiend v systéme ABRA Gen

 29.8.2017

Užívatelia systému ABRA Gen veľmi často používajú každý deň rovnaké agendy zo systému ABRA Gen. Obchodníci väčšinou Adresár firiem, Faktúry vydané, Objednávky prijaté a Zálohové listy; skladníci zase Skladové karty, Dodacie listy, Príjemky, Prevodky. Ako zabezpečiť, aby sa po každom prihlásení do systému spúšťali požadované agendy (naviac s filtrom často používaného obmedzenia)?

ABRA Software partnerom technologickej konferencie Forbes Next Big Thing

 29.8.2017

ABRA Software je pri zdroji informácií. Hľadáme najnovšie technológie a nástroje, ktoré vložíme do nášho softwaru a dodáme ho aj do Vašej firmy. Preto sme sa stali partnermi jednodňovej konferencie s exkluzívnym programom, skvelými rečníkmi, workshopmi a inšpiratívnymi diskusiami.

20. septembra nás nájdete na Forbes Festivale Next Big Thing v Hale Pragovka v Prahe.

Inventúra polohovaných skladov s použitím hlavných a čiastkových protokolov

 28.8.2017

Vo verzii 17.03.13 bolo v ABRA Gen dokončené vylepšenie inventúr polohovaných skladov s použitím hlavných protokolov. Teraz, na rozdiel od doterajšej inventúry pozícií, je možné vykonať inventúru nielen v celom sklade, ale aj len na Vami vybraných pozíciách.