Novinky

Videotip: s procesným riadením k efektívnemu skladu

 14.8.2018

S novým procesným riadením je práca v sklade efektívnejšia. Umožňuje definovať životný cyklus dokladov od prípravy po ich vybavenie. S využitím procesného riadenia sa dá lepšie plánovať, sledovať stav skladu a riadiť jeho chod. Ako novinka dostupná v aktuální verzi informačného systému ABRA Gen funguje, ukazuje názorné video.

Videotip: ako tlačiť rýchlejšie v ERP systéme ABRA Gen

 14.8.2018

V informačnom systéme ABRA Gen je možné teraz tlačiť výrazne rýchlejšie. Bez zdĺhavého zostavovania náhľadu pošlete dokument jedným tlačidlom rovno na tlačiareň. V názornom videu vám ukážeme, ako na to pomocou nového funkčného tlačidla Rýchla tlač dostupná na aktuální verzi ABRA Gen.

ABRA NEWS software & business / júl 2018

 20.7.2018

S novým procesným riadením je práca v sklade efektívnejšia

 18.7.2018

Pracujte v sklade efektívnejšie. Vďaka novému procesnému riadeniu na skladových dokladoch môžete teraz lepšie plánovať, sledovať stav jednotlivých položiek aj celého skladu a riadiť jeho chod.

Nová verzia ERP systému ABRA Gen 18.03.18

 17.7.2018

ERP systém ABRA Gen prichádza s novou verziou 18.03.18. Prináša celú radu vylepšení a zjednodušenie práce v systéme hlavne v oblasti ochrany dát a skladového hospodárstva.

Ako si v ABRA Gen vytvoriť testovacie prostredie

 13.7.2018

Potrebujete preškoliť nových zamestnancov pri používaní ABRA Gen mimo produkčné prostredie? Alebo overiť funkčnosť updatu novej verzie, scriptov či nastavení rôznych funkcií tak, aby sa nenarušili žiadne firemné procesy? Pre tento účel slúži testovacia inštalácia alebo spojenie s databázou.

Zálohujte dáta v súlade s GDPR – dozeráme na bezpečnosť vašich dát

 9.7.2018

Pre moderné podnikanie majú informácie nenahraditeľnú hodnotu a ich ohrozenie, nedostupnosť, či strata môžu mať fatálne následky. Našim zákazníkom preto ponúkame možnosť bezpečného zálohovania dát z IS ABRA Gen v privátnom cloude. A navyše v prípade kolapsu ich hardwaru rýchlo zabezpečíme náhradnú prevádzku ABRA Gen v cloude.

ABRA NEWS software & business / jún 2018

 27.6.2018

Automatické správy - avízo o platbe

 21.6.2018

Potrebujete mať prehľad o úhradách konkrétnych zálohových listov, alebo faktúr? Nemusíte sa neustále prihlasovať do systému ABRA Gen a prácne hľadať každý doklad. V našom tipe vám poradíme, ako ľahko nastaviť automatické upozornenia, ak dôjde k úhrade.

Pokladničný systém ABRA Gen získal certifikáciu ČMI

 18.6.2018

Povinnosť certifikovať v Českej republike prepojenie pokladničného systému s váhami vás vďaka informačnému systému ABRA Gen nezaskočí. Pokladničný systém (POS) ABRA Gen spĺňa všetky požiadavky Českého metrologického inštitútu (ČMI) a možno ho certifikovane pripojiť k váham s neautomatickou činnosťou (NAWI) určeným na priamy predaj zákazníkom.