Ocenenia, ktoré si vážime

2012

ABRA iGATE sa stal IT produktom roka 2012

ABRA iGATE uspel v ročníku 2012 IT produkt roka vyhlasovaný redakciou časopisu Computerworld. Stal sa finalistom v kategórii Podnikový softvér, v ktorej získal ocenenie IT produkt ROKA 2012.

ABRA iGATE - IT produkt roku 2012

ABRA iGATE je plne definovateľný manažérsky portál, ktorý sprístupňuje manažérom dáta o fungovaní firmy. Je to nástroj pre podporu obchodného a manažérskeho rozhodovania, ktorý je dostupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek, kde je k dispozícii internet. Prezentuje výsledky firiem, jednotlivých oddelení či samotných pracovníkov, zobrazuje grafy, tabuľky či ukazovatele KPI zo všetkých údajov, ktoré sú podstatné pre konkrétny typ podnikania. Integruje dáta získané z mnohých databáz či rôznych informačných systémov, z prostých súborov či z internetu.

Ocenenie za www.abra.eu

Informační technologie, Praha 5

V júni 2012 bol web spoločnosti ABRA Software ocenený titulom Web roka 2011 v kategórii Informačné technológie. Súťažná kategória o najlepší web bola vypísaná v rámci súťaže Vodafone Firma roka 2011, ktorej sa ABRA Software tiež zúčastnila.

Viac informácií na

2011

Ocenenie prínosov ABRA Software

Cena Hospodářskych novín – Vodafone Firma roku 2011

3. miesto pre najlepšiu firmu v Prahe

Vodafone, firma roku

ABRA Software získala bronz v pražskom kole súťaže najmä vďaka svojmu prístupu k inováciám, ale aj spoločenskej zodpovednosti a edukatívnym projektom, ktoré dlhodobo podporuje.

Súťaž si kladie za cieľ oceniť najlepšie firmy a živnostníkov a pomôcť im k zviditeľneniu v médiách a získaniu nových obchodných príležitostí. Ambíciou usporiadateľov je osloviť každého podnikateľa v krajine a ponúknuť mu nielen mediálnu publicitu a nové kontakty, ale aj prínos v znalosti odborných informácií, ktoré sú so súťažami priamo spojené. O účasť v súťaži bol v roku 2011 rekordný záujem. V celoštátnom meradle sa prihlásilo celkom 5857 podnikateľov, čo je oproti minulému roku nárast o 42 percent.

Viac informácií nájdete na: www.firmaroku.cz

2010

Ocenenie za formát ISDOC

Víťazstvo v súťaži IT projekt roka 2009 Cena ministra vnútra Ivana Langra za prínos v oblasti ICT vo verejnej správe za projekt "e-Fakturácia ISDOC"

ISDOC

Projekt ISDOC je stále populárnejším formátom elektronickej fakturácie v ČR a SR. Formát ISDOC vznikol na základe spolupráce 14 významných českých a slovenských výrobcov informačných systémov na čele s iniciátorom a hlavným vývojárom projektu, firmou ABRA Software.

Ocenenie je potvrdením veľkej aktivity výrobcov ako je ABRA Software na poli inovácií a vývoja, a tiež rastúcej popularity formátu, ktorý do tejto chvíle implementovalo viac ako 30 softvérových výrobcov fakturačných systémov. Formát sa na prelome roka 2010 stal všeobecne uznávaným v komunikácii medzi firmami aj verejnou správou.

Viac informácií.